logo - piekarnia machela

Praca

Poszukujesz stałej i dobrze płatnej pracy? A może chciałbyś skorzystać z odpłatnych praktyk zawodowych? Zapraszamy Cię do naszego zespołu. Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą, która ciągle poszukuje ambitnych i nastawionych na cel pracowników.

Sprawdź nasze aktualne oferty w serwisie ogłoszeniowym OLX Ogłoszenia pracy OLX - Machela Kajzerka. Do dyspozycji masz dwa profile z ogłoszeniami: PPC Machela oraz Kajzerka

Opis oferty

Piekarnia Machela zatrudni osoby na stanowisko SPECJALISTA DS. TECHNICZNYCH/KONSERWATOR/SERWISANT/ELEKTROMECHANIK

Miejsce Pracy: Zakład Produkcyjny w Żelaźnie, woj.dolnośląskie

Wymiar czasu pracy: 1/1 pełny etat

Rozkład czasu pracy: zmianowy - równoważny system czasu pracy (do 12 godzin),

Obowiązki:

- wykonywanie bieżących napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych,

- udział w planowaniu przeglądów i konserwacji i ich realizowaniu zgodnie z harmonogramem,

- wykonywanie prac instalacyjno – montażowych,

- utrzymanie parku maszynowego w dobrym stanie technicznym,

- podejmowanie stosownych, zgodnych z procedurami działań w sytuacjach awaryjnych,

- zgłaszanie zapotrzebowania na części zmienne potrzebnych do wykonywania prac.

Wymagania:

- wykształcenie techniczne,

- mile widziane uprawnienia spawalnicze, wózka jezdniowego oraz SEP 1kV,

- doświadczenia na podobnym stanowisku (mechanik/technik utrzymania ruchu)

- dyspozycyjność – praca 3 zmianowa,

- mile widziane umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,

- mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia,

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

- wynagrodzenie brutto - 3 650 zł - 4 150 zł miesięcznie,

- dodatek za godziny nocne,

- dodatek stażowy,

- przyjazną atmosferę w pracy,

- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

- stabilne i pewne warunki zatrudnienia,

- darmowe szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,

- premia za 100% obecność,

- premia za skuteczne polecenie nowego pracownika 1200 zł netto,

- częściowy zwrot kosztów dojazdu do pracy powyżej 10 km.

Dołącz do naszego zespołu!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV, z wyrażeniem i dopisaniem zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Zgodnie z art. 24 ust.1 ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.), informuję, że:

Administratorem danych osobowych zgodnie z RODO jest PPC Machela Sp. z o.o. z siedzibą w Jaszkowej Dolnej 178a; 57-300 Kłodzko.

Szczegółowe informacje o zasadach przetwarzania i ochronie danych znajdują się na stronie www.machela.pl  - klauzula RODO [zobacz]

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Rekrutacja trwa do dnia 30.05.2023 roku

Wpisz swoje dane