logo - piekarnia machela

Praca

Poszukujesz stałej i dobrze płatnej pracy? A może chciałbyś skorzystać z odpłatnych praktyk zawodowych? Zapraszamy Cię do naszego zespołu. Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą, która ciągle poszukuje ambitnych i nastawionych na cel pracowników.

Sprawdź nasze aktualne oferty w serwisie ogłoszeniowym OLX Ogłoszenia pracy OLX - Machela Kajzerka. Do dyspozycji masz dwa profile z ogłoszeniami: PPC Machela oraz Kajzerka

Opis oferty

Piekarnia Machela zatrudni osoby na stanowisko CUKIERNIK

Miejsce Pracy: Zakład Produkcyjny w Żelaźnie, woj.dolnośląskie

Wymiar czasu pracy: 1/1 pełny etat

Rozkład czasu pracy: zmianowy - 5-dniowy system pracy

Obowiązki:

- produkcja wszelkiego rodzaju wyrobów cukierniczych,

- dekorowanie tortów okolicznościowych,

- mile widziane doświadczenie przy pracy z ciastkami deserowymi oraz monoporcjami i ciastami pieczonymi,

- dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:

- wykształcenie: zasadnicze zawodowe-kierunkowe,

- doświadczenie na podanym stanowisku,

- dobra organizacja pracy,

- dokładność,

- umiejętność pracy w zespole,

- dyspozycyjność do pracy,

- gotowość do podjęcia pracy zmianowej.

Oferujemy

- umowę o pracę,

- wynagrodzenie brutto: od 3490,00 zł do 4400,00 zł

- częściowy zwrot kosztów dojazdu do miejsca pracy,

- premia za 100% obecność w pracy,

- dodatek stażowy,

- dodatek za godziny nocne,

- premie od wyników,

- premia za skuteczne polecenie nowego pracownika,

- ubezpieczenie grupowe,

- stabilne i pewne warunki zatrudnienia,

- darmowe szkolenie podnoszące kwalifikacje zawodowe.

Dołącz do naszego zespołu!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV, z wyrażeniem i dopisaniem zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Zgodnie z art. 24 ust.1 ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.), informuję, że:

Administratorem danych osobowych zgodnie z RODO jest PPC Machela Sp. z o.o. z siedzibą w Jaszkowej Dolnej 178a; 57-300 Kłodzko.

Szczegółowe informacje o zasadach przetwarzania i ochronie danych znajdują się na stronie www.machela.pl  - klauzula RODO [zobacz]

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Rekrutacja trwa do dnia 30.05.2023 roku

Wpisz swoje dane