Licznik odwiedzin: 235564

Agro Polska

Lider Rynku

Torty na zamowienie

A A A

O Firmie

Siedziba firmy mieści się w Jaszkowej Dolnej, miejscowości pod Kłodzkiem na Dolnym Śląsku. Oferta PPC Machela jest dostępna na rynku już od 2000 roku. Oferujemy podstawowe pieczywo mieszane pszenno-żytnie, drobne pieczywo pszenne, półcukiernicze oraz stale poszerzaną gamę wyrobów cukierniczych. Ale sztandarowym produktem jest seria pieczywa żytniego razowego z funkcjonalnymi dodatkami, cieszącego się dużym zainteresowaniem wśród klientów ceniących zdrową i tradycyjną żywność.

Nasze wyroby sprzedajemy na terenie Ziemi Kłodzkiej oraz w pobliskich miejscowościach, w obrębie ok. 100 km od zakładu produkcyjnego. Na terenie Kotliny Kłodzkiej jesteśmy liderem w sprzedaży świeżego pieczywa oraz chlebów żytnich razowych. Dostawy pieczywa realizujemy codziennie, dostarczając je do supermarketów, sieci handlowych,większych sklepów osiedlowych oraz własnych sklepów firmowych, za pomocą własnych środków transportu.

 • Polityka firmy

  Od początku istnienia firmy produkujemy tradycyjne polskie pieczywo. Produkcja rzemieślniczego pieczywa dla klienta ceniącego zdrową i smaczną żywność jest celem naszej firmy.

 • Historia firmy

  Mając za sobą prawie 30-letnie doświadczenie w branży piekarsko-cukierniczej wykorzystujemy zdobyte umiejętności do produkcji najwyższej jakości pieczywa.

 • Nagrody

  Udział w wystawach umożliwia szeroką prezentację na forum regionu oraz całego kraju. Uznanie walorów naszych wyrobów znalazło wyraz w postaci wielu nagród.

 • Sponsoring

  Staramy się doceniać wartość osiągnięć sportowców naszego regionu wspierając ich dążenia do osiągania najlepszych wyników.

 • Galeria zdjęć

  Tak wygląda budynek i otoczenie naszego zakładu. Zdjęcia przedstawiają również proces produkcji pieczywa.