Licznik odwiedzin: 235565

Agro Polska

Lider Rynku

Torty na zamowienie

A A A

Archiwum 2010 - 2009

 • Najnowszy sklep firmowy w Kłodzku

  grudzień 2010

  Zapraszamy do kolejnego sklepu firmowego w Kłodzku na Placu Jedności, obok dworca głównego PKP i PKS. Nowa placówka funkcjonuje od 1 grudnia i otwarta jest przez 7 dni w tygodniu.

 • Nowa placówka firmowa w Kudowie Zdrój

  listopad 2010

  Już 19-go listopada br. rusza kolejny sklep firmowy Piekarni Bagietka. Serdecznie zapraszamy do naszej nowej placówki na ulicy Zdrojowej 16. Od poniedziałku do niedzieli serwujemy świeże pieczywo oraz bogaty asortyment wyrobów cukierniczych. Nowa placówka handlowa otwarta jest dla klientów już od godziny 6.00. W dni robocze do godziny 18.30, w soboty do 15.00, natomiast w niedzielę zapraszamy w godzinach 10.00-14.00.

 • Wyróżnienia Burmistrza Miasta Kłodzka

  sierpień 2010
  Jak co roku Burmistrz Miasta Kłodzka wręcza nagrody i wyróżnienia dla firm, które wspierają lokalny sport lub wspierają działalność kulturalną. Wśród wyróżnionych przedsiębiorstw znalazła się także nasza firma PPC Machela Sp. z o.o.

 • Piekarnia BAGIETKA najlepsza w regionie!

  sierpień 2010
  Serdecznie informujemy, że nasza firma wygrała regionalny konkurs na Najlepszą Piekarnię na Ziemi Kłodzkiej. W plebiscycie zorganizowanym przez lokalną gazetę Brama, pod patronatem Ministerstwa Rolnictwa, ogłoszono konkurs, w którym czytelnicy mogli oddawać głosy na Najlepszą Piekarnię.

 • Integracja Chaty Polskiej 2010

  maj 2010

  W ostatni weekend maja nasza firma brała udział w spotkaniu integracyjnym sieci Chata Polska 2010, które odbyło się w Poznaniu w hotelu Novotel. Gościem specjalnym spotkania był Robert Korzeniowski...

 • Podkowa Biznesu 2010

  styczeń 2010

  8 stycznia 2010 roku Wójt Gminy Kłodzko Ryszard Niebieszczański uhonorował statuetkami PODKOWA BIZNESU 2010 osoby, firmy i instytucje dla, których nie jest obojętny rozwój Gminy Kłodzko. "Dobre drzewo dobrym owocem okrywa, dobry człek z dobrych czynów poznawany bywa". Wśród nagrodzonych znalazła się również Piekarnia "BAGIETKA".

 • Sponsor Sportu Kłodzkiego za rok 2008 dla Piekarni Bagietka

  sierpień 2009

  Nasza firma została wyróżniona tytułem Sponsora Sportu Kłodzkiego-Medal Brązowy za wspieranie przedsięwzięć sportowych na terenie miasta Kłodzka w roku 2008. Nagroda została wręczona przez Burmistrza Miasta Kłodzka Bogusława Szpytmę.

 • Bagietka najlepszą piekarnią powiatu kłodzkiego

  sierpień 2009

  W dniu 09 sierpnia br. podczas XV Wielkiej Międzynarodowej Fety Agroturystycznej przyznano nagrodę Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi dla najlepszej piekarni w powiecie kłodzkim. Nagroda została wręczona piekarni, która wygrała w plebiscycie organizowanym przez Gminę Szczytna oraz "Gazetę Prowincjonalną Ziemi Kłodzkiej-BRAMA" na Piekarnię Ziemi Kłodzkiej oferującą najlepsze pieczywo. Z przyjemnością informujemy, iż pierwsze miejsce w ww. plebiscycie zajęła nasza firma Piekarnia BAGIETKA.

 • Kolejna placówka firmowa

  czerwiec 2009

  18 czerwca br. otworzyliśmy kolejną placówkę firmową. Piąty sklep firmowy znajduje się w Bystrzycy Kłodzkiej na ulicy Mickiewicza 3, w budynku sieci NETTO. Zapraszamy na zakupy świeżego pieczywa, wyrobów ciastkarskich, jak i pysznych lodów. Dostawy do naszego sklepu realizowane są kilka razy w ciągu dnia przez 7 dni w tygodniu.

 • Nowy sklep firmowy

  marzec 2009

  Z początkiem marca br. otworzyliśmy kolejny czwarty sklep firmowy, tym razem w  uzdrowisku Polanica Zdrój. Starannie wykończone wnętrze placówki, nawiązujące aranżacją do tradycji wypieków rzemieślniczych oraz bogaty wybór pieczywa i wyrobów ciastkarskich z pewnością zaspokoi wymagania każdego klienta. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas w Polanicy Zdroju na ulicy Wojska Polskiego 13a. Zapraszamy!!!